autoškola

Úvod / Kontakt / Fotogaléria
Kondičné jazdy Doškolovacie kurzy Kurzy
prvej pomoci
Online prihláška
AKCIA: Študenti majú v našej autoškole zľavu. Stačí sa preukázať relevantným dokladom o štúdiu. Stredoškoláci: potvrdenie o návšteve školy, príp. ISIC, EURO26. Vysokoškoláci: potvrdenie o návšteve školy, ISIC, EURO26, index. Poskytnutie učebných pomôcok zdarma. Možnosť absolvovať kurz na splátky! --- KARIÉRA: Hľadáme nových kolegov inštruktorov. Do obidvoch pobočiek (Malacky, Bratislava). Záujemcovia nás môžu kontaktovať na tel. č. 0918 733 337 alebo e-mailom: polak@happydrive.sk. Nástup možný ihneď. --- Napíšte nám Vaše špeciálne požiadavky --- Obráťte sa na nás s Vašou požiadavakou o cenové ponuky pre firmy, organizácie, nadácie, školy, sociálne zariadenia... --- Ceníme si Váš názor, napíšte nám ho

Milí naši frekventanti,

zverejňujeme dôležité aktuálne informácie, ktoré sú venované všetkým študijnýmm skupinám (skúšky, teória, jazdy, kondične jazdy):


- všetkým, čo čakajú na termín skúšky, skúšky spadajú pod Ministerstvo vnútra, tam je to zatiaľ bez zmeny, treba ešte vydržať (kondičné jazdy vykonané môžu byt).


- teória sa bude vykonávať tzv. dištančnou formou, všetky potrebné informácie zbierame, keďže výuku v autoškolách uvoľnil UKŠ a UVZSRS nečakane rýchlo, hľadáme optimálne riešenie na výuku teórie. Klasická forma výuky, ako ste na ňu boli zvyknutí, nie je možná, tzn. osobne sa v učebni nebudeme môcť stretávať (toto nariadenie platí až do odvolania)


- jazdy, teda praktická časť výuky, budú realizované za prísnych opatrení (povinné rúško, dezinfekcia, meranie teploty). Pokiaľ ste chorí, soplíte, a pod. na jazdy sa nehláste.


- kondičné jazdy budeme realizovať za prísnych podmienok, presne podľa pravidiel, ako pri jazdách počas štandardného výcviku v aktuálnom období.

Veríme, že ste sa tu každý jeden z vás v niektorej zo skupín našli.
Treba vydržať